Skip to main content

Анонімно

Добрий день! Працювала із Алісою. Хочу подякувати Алісі та організації за можливість співпраці. Всі заняття пройшли з позитивним ефектом для мене, хоч і не завжди був сам процес приємний. Та то нормально. Аліса завжди мене слухала, чула, і намагалась допомогти. Бажаю усім нам миру!