Анонімно
Мені було надзвичайно приємно працювати із фахівцем Юлією Шигаровою! Спочатку було складно просто відкритися й почати говорити, але фахівчиня завжди підтримувала та відповідала/ пояснювала те, що я не розуміла. Юлія допомогла мені дізнатися про техніки релаксації, які дійсно мені допомогли в моїх проблемах, за що я дуже дякую! Тому що жити стало трохи легше). Під час цих зустрічей, цих 10 тижнів, справді помітно покращився мій психологічний стан і зʼявилися знання, щоб розуміти, що потрібно робити далі! Дуже дякую за проєкт “Зупинка: Я” та прекрасних фахівців.