Анонімно
Аню та Алісо! Дякую вам за цікавий курс, за те, що ділилися своїм досвідом, за щирі емоції та доступне викладання🥰Вас приємно та цікаво слухати, а набуті знання обовʼязково втілюватимуться у плідну взаємодію з дітками з особливими освітніми потребами. Окрема вдячність за останній тиждень турботи про наше ментальне здоровʼя та ресурсність🤗Бажаю Вам натхнення, життєвих сил та гармонії❤️❤️❤️