Skip to main content

Анонімно

Тетяна, велика подяка за такий чудовий і корисний курс для батьків, за гарну атмосферу, за обговорення важливих тем, професійні поради, вміння працювати з аудиторією. Кожне заняття було як маленько свято, на яке біжиш з задоволенням. Дуже гарна ініціатива. Бажаю успіхів і сподіваюсь, що обов’язково буде продовження наших зустрічей!