Анонімно
Дуже рада, ще потрапила до вас на зустрічі за програмою «Батьківство без стресу», які допомогли мені краще зрозуміти себе та розібратися з тими проблемами, які найбільше турбували. Крім того, навчили постійно аналізувати життєві ситуації і дивитися на них із іншої точки зору, аніж це було раніше. Є відчуття полегшення, і це для мене головне. Велика вдячність за вашу роботу. Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба та рідних людей поруч.