Skip to main content

Анонімно

Хочу залишити свій відгук про курс «Робота з дітьми з особливими освітніми потребами». Матеріал був поданий чітко та структуровано, викладачі Яна Калініченко та Ольга Сьомік дуже компетентні та малий величезний практичний досвід, яким охоче ділилися. Навчання не тільки розширило мої знання, але й дало нові ідеї для роботи.