Анонімно
Хочу залишити відгук і вдячність за роботу Борисенко Людмилі. Ми плідно працювали над внутрішніми сторонами особистості, детально розбирали всі ситуації й, відповідно, це дало позитивний результат! Дуже чудовий проєкт. За десять зустрічей хороший результат! Однозначно рекомендую. Особисто мені фахівець підійшов. Усі наші зустрічі були теплі, привітні й дружні. Можна було почути погляд зі сторони, фахівець підсвічував ті моменти, які я з певних причин не бачила. Вдячна!