Skip to main content

Анонімно

Марино, я вдячна вам за вашу роботу зі мною. Звернулася я з апатією до всього, небажанням жити. Але кожного тижня ви терпляче вислуховували мої скарги, давали різні вправи і рекомендації з самостійної роботи з моєю проблемою. Через декілька сеансів стан моєї психіки покращився, я побачила світло в кінці тунелю. Дуже цікаво було дивитися на свої малюнки і бачити, що всередині мене відбувається. Дякую за вашу працю і бажаю вам удачі.