Анонімно
Дякую за цікаву зустріч і чудово розкриту тему. Зараз навчаюся на факультеті психології, здобуваючи другу освіту, щоб працювати з дітками, розглядаю можливість роботи з дітками з особливими освітніми потребами. Мені було дуже цікаво, хочу дізнатися ще більше. Ви гарно і доступно все пояснюєте, легко сприймати інформацію. Також цінні коментарі батьків таких діток в процесі спілкування.