Анонімно
Хочу ще раз від усього нашого педагогічного колективу подякувати Яні Калініченко і всій команді за сьогоднішній день. Усі вчителі просто в захваті – перезавантажилися, відволіклися, відпочили. Особливо всі з захопленням і задоволенням робитимуть вправу з камінчиками. Із великим задоволенням будемо знову вас бачити в нашому закладі!