Skip to main content

Анонімно

Довго вагалася, щоб звернутися до психолога. Думала, що зможу самостійно впоратися зі своїми проблемами, знайти вихід у складних ситуаціях, але у мене це не вийшло… Дійшло до тривожного розладу, ОКР, депресії.  Тепер я усвідомлюю, що втратила багато часу.

Мій психотерапевт Антоніна, була послана мені янголами. З кожною нашою зустріччю мені ставало краще. Були речі, про які було важко думати, не те що говорити, але з Антоніною мені було настільки комфортно і спокійно , що ділитися своїм найпотаємнішим було неважко. І це було для мене безцінно. Вона підтримувала мене, розуміла і щиро переймалася моїми переживаннями. Мій психотерапевт делікатно і ненав’язливо допомагала мені знайти себе, відчути свої потреби та бажання. Знаю, що потрібно ще багато докласти зусиль, щоб змінити себе та своє життя. І “старт” я вже пройшла, тепер потрібно дійти до “фінішу”. Я щиро вдячна Антоніні за такий початок мого марафону. Це висококваліфікований  професіонал, а насамперед – дуже чуйна, підтримуюча та позитивна людина.