Skip to main content

Анонімно

Хочу висловити подяку пані Ірині Зоц. Дуже приємна людина і спеціаліст, пройшла в неї курс психотерапії та арттерапії. По закінченні курсу я забула про свою тривожність взагалі. Як добре, що є спеціалісти, які можуть тебе вислухати, підтримати, і направити в правильному руслі. Пані Ірина –  справжній фахівець своєї справи. І звісно вдячність всьому проєкту, це зараз так необхідно українцям.