Анонімно
На жаль, не була присутня в понеділок, тому дивлюсь у записі, але під дуже приємними враженннями. Щира розповідь мами, як воно є, дуже зайшла.
На жаль, не була присутня в понеділок, тому дивлюсь у записі, але під дуже приємними враженннями. Щира розповідь мами, як воно є, дуже зайшла.