Skip to main content

Анонімно

Залишу відгук про роботу Юлії Лазаренко та Антоніни Антонової. Дуже вдячна за зустріч – діти і дорослі отримали багато позитивних емоцій. Дякую за можливість висловити свою думку, поділитися, проговорити те, про що говорити непросто. Тепер ми знаємо, як покращити свій емоційний стан, зберегти ментальне здоров’я, де знайти ресурс. Дякую за співпрацю!