Анонімно
Щиро дякуємо пані Анастасії Швець за проведену роботу. Завдяки їй ми навчилися дуже багатьом речам, які нам допомагають у школі і вдома. Ми знаємо, як нам справитися з тією чи іншою проблемою. Ми впевнено рухаємося вперед, бо знаємо, як це робити. А ще отримали величезне задоволення від спілкування. Величезне дякуємо