Алла
Щира подяка центру психологічної допомоги “Конфіденс “за можливість взяти участь у цьому необхідному для нас проекті. Дуже вдячна справжньому професіоналу, прекрасній, добрій щирій людині- психологині Ользі Хижняк. Кожна зустріч мала велику цінність для мене. Моральна підтримка ,вміння відволікатися, протистояти стресу, та стану тривожності. Під час проходження психологічної терапії отримала від пані Ольги багато порад, вміння направляти свою життєву силу на важливі речі: знаходити себе, бачити важливе, доводити розпочату справу до кінця, вміння концентрувати себе на добрих та приємних емоціях , навичках. Це допомогає мені та моїй родині пережити складні часи. З вірою і надією у найкраще майбутнє!