Анна
Пані Юлія, я дякую долі за те, що звела мене з Вами! Пишу це без жодних перебільшень. Всього декілька зустрічей “відкрили” мені очі на такі важливі речі, які я не помічала дуже довгий час. 15 років я жила у шлюбі з аб’юзером, і весь цей час моє життя було пеклом. Після наших зустрічей я відчуваю, що маю сили змінити ситуацію. Кардинально змінити! А найголовніше те, що я більше не боюся. Тепер у мене в голові завжди звучить Ваша фраза: “Давайте спробуємо правильно розставити пріоритети”. Щиро дякую за приділений час та увагу! Я зцілююсь❤️