Skip to main content

Оксана

Хочу залишити відгук про роботу з Галиною Мазур, для мене це було важко, адже накопичилося з роками багато проблем, але після того як ми попрацювали, наскільки стало легше, дитячі образи і далеке минуле відпустило, так, я розумію, що забути неможливо, але я вчуся з цим жити і це все дякуючи Галині! Дякую за таку можливість!