Skip to main content

Юлія

Доброго вечора, дякую вам за вашу організацію, за можливість отримати допомогу. Спасибі пані Юлії, яка зі мною працювала. Я наче зробила глибокий видих, який був мені необхідний. Завдяки їй я відчула бажаний внутрішній комфорт та спокій☺️