Skip to main content

Жовтень 2025

Хочу подякувати за роботу 60-ї групи “Робота з людьми, що пережили травмівні події”. Подякувати тренерам, пані Наталії та пані Анні. Подача інформації була структурованою, легкою. Дуже цікавий обсяг практичних вправ, ефект яких ми, як учасники, відчули на собі. Вправи цікаві, доступні, прості, але при цьому дуже ефективні. Для себе та своєї роботи я отримала дуже багато цінної інформації та практики. Дякую всій команді центру, які організовують такі доступні та корисні навчання.👏