Романа
Вітаю.
Хочу поділитись враженням від роботи Марини Сльот. Перший раз я звернулася до неї за допомогою у березні 2022 року. Тоді я була за кордоном і війну в Україні сприймала через телевізор, месенжери та свою фантазію. (Чоловік, мама та дочка залишалися у Києві). Події представлялися найжахливіші. Я перестала спати і цілодобово читала новини. Загострилися усі хронічні захворювання та з’явилися нові. Мене нічого не цікавило, окрім новин. Я довела себе до такого стану, що при звучанні гімну починала плакати. Марина провела зі мною два сеанси, і я відчула велике полегшення. Я могла спати.
Вдруге я звернулася до Марини за допомогою, коли повернулася до Києва у травні 2023 року. Тоді в мене почалися усілякі страхи. Обстрілів та тривог у травні в Києві було багато. Я дуже їх боялася. Марина і зараз мені дуже допомогла. Відповідаючи на її запитання, дісталися подій дитинства, які все життя впливали на моє сприйняття світу.
Сказати, що я перестала боятися тривог, не можна, але немає паніки. І ночами я сплю (коли немає тривоги)… і вдома в сім’ї стало спокійніше, добріше. Дякую вашій організації, що допомагаєте психологічно. Без допомоги Марини хто знає, куди б завели мене мої думки.