Skip to main content

Тетяна

Дякую дуже за можливість поспілкуватись з психологом. Мені ці 10 зустрічей дуже допомогли. І хоча це не вирішило всіх моїх проблем, але я отримала гарний досвід, та віднайшла внутрішні сили, а зе побачила напрямки по яких я маю працювати.