Skip to main content

Ірина

Я дуже вдячна всій 25 групі,а особливо нашим найкращим тренерам – пані Яні та пані Ользі! Цей місяць зустрічей  пролинув, як міг дуже  пізнавально, цікаво. ДЯКУЮ!!!!!  Бажаю всім  творчих успіхів, натхнення, мирного  неба!!!!