Ірина
Я дуже вдячна всій 25 групі,а особливо нашим найкращим тренерам – пані Яні та пані Ользі! Цей місяць зустрічей пролинув, як міг дуже пізнавально, цікаво. ДЯКУЮ!!!!! Бажаю всім творчих успіхів, натхнення, мирного неба!!!!
Я дуже вдячна всій 25 групі,а особливо нашим найкращим тренерам – пані Яні та пані Ользі! Цей місяць зустрічей пролинув, як міг дуже пізнавально, цікаво. ДЯКУЮ!!!!! Бажаю всім творчих успіхів, натхнення, мирного неба!!!!