Анонімно
Я дуже вдячна представникам проєкту «Зупинка: Я» за цікавий тренінг, проведений в нашому навчальному закладі. Оскільки на цьому занятті я отримала досить корисну методику, яку можна використати в моїй роботі.
Я дуже вдячна представникам проєкту «Зупинка: Я» за цікавий тренінг, проведений в нашому навчальному закладі. Оскільки на цьому занятті я отримала досить корисну методику, яку можна використати в моїй роботі.