Skip to main content

Анонімно

Хочу сказати: дуже-дуже дякую. Я дякую Людмилі Борисенко, цьому проєкту за можливість пропрацювати те, що довго боліло, з тривожними станами, нервовістю. Я наблизилась до відчуття психологічної зрілості. Більшого розуміння/ чого я хочу, як себе бачити, полюбити навіть негативні моменти і перевести їх просто в свій досвід. Намагатися більше ніколи не лаятися на 10 балів, завжди зупинятись на 3 максимум. Я не буду змінювати когось, я буду радіти своїм змінам. І щоб не трапилось – радіти, життя прекрасне, навіть зараз є багато повчального і необхідного. Рада зустрічі з вами.