Skip to main content

Анонімно

Я в захваті від роботи з психологом. моє життя суттєво змінилось за ці 10 тижнів у безумовно кращий бік. Я позбувся майже всіх, чи навіть повністю всіх симптомів депресії. Навчився справлятись із тривогою. Моє життя стало насиченим і щасливим. Це був неймовірний досвід для мене.