Skip to main content

Анонімно

Добрий день.Хочу подякувати Тані за теплі зустрічі й важливу інформацію. Тепер ми всі на крок ближче до взаєморозуміння в стосунках із дітьми. А ще для мене ці зустрічі були прекрасною можливістю заглянути вглиб себе, зрозуміти, чого я хочу насправді, і чому не виходило раніше. Сподобалось, що заняття проходили в формі “програвання ситуації «тут і зараз»” і ми були головними героями. Це гарний досвід.