Лютий 2026
Доброго дня. Хочу залишити відгук про проект. Я звернулася в дуже емоційно тяжкий для мене період. Моя донька, підліток, маючи тяжкий емоційний стан, відмовилася від навчання в будь-якій школі, спала кожен день до 13-15:00, казала, що не може навчатися. Була реальна загроза не отримати атестат за 9 клас. Я звернулася з запитом: не може чи не хоче навчатися?
Дуже вдячна за таку чудову команду спеціалістів, які допомогли вчасно розібратися в нашій ситуації.
Спочатку, Лікар Тетяна Кравець, дуже чітко вказала нам, які саме здати аналізи, а також, ми зробили ЕЕГ мозку і звернулися до гастроентеролога і невролога, почали працювати з психотерапевтом.
У дитини виявився дійсно високий інсулін, проблеми з травленням і астено-невротичний синдром. (ще записані до ендркринолога)
Дуже вдячна Тетяні Кравець за такий комплексний підхід, чесно я до цього роками ходила до нашого сімейного Педіатра і нам радили – більше гуляти на вулиці, і направляли до психіатра, який назначив сильні антидеприсанти. Ми ніяк не могли справитися з тяжкими емоціями з 12 років, найти взаєморозуміння між нами.
Окрема щира вдячність психотерапевту Яні Калініченко, яка пояснила особливості підліткової психіки, допомогла мені побачити мені мою дитину, як талановиту і творчу натуру прийняти і глибого зрозуміти її емоційність, більше любити її і не засуджувати. І , о диво, дитина почала змінювати свою поведінку на краще. Ні вона не перестала малювати собі яскраві макіяжі, бо вона так виражає себе,- просто мама баче це вже інакше, без критики.
Ваш проект відродив взаємини в нашій родині! Дуже Дякую що такі люди зустрілися на нашиму шляху!