Лютий 2026
Добрий вечір .Я би хотіла залишити відгук про свою співпрацю з спеціалістом Яною Калініченко.Нащі зустрічі проходили в дуже приємній комфортній атмосфері ,де мене чули.Після наших зустрічей я навчилася краще розуміти себе і справлятися з емоціями.Бажаю процвітання в карʼєрі і всього самого найкращого ❤️❤️❤️