Березень 2026
вітаю! хочу залишити відгук про роботу з Яною Калініченко
дуже мені сподобалася наша співпраця, ці 10 занять спочатку здавалися невеликим проміжком, за який важко щось буде встигнути, але насправді так не було. ми працювали більше ніж 2 місяці, за цей час я багато чого усвідомила, а також ці сесії стали великою підтримкою для мене.
я би рада була і продовжувати цю працю.
дуже дякую за таку можливість, це неймовірно важливо в наш час!