Катерина
Хочу подякувати “Конфіденс” за надану мені психологічну підтримку. Я мама двох усиновлених холпчиків 11 і 10 років. Молодший почав багато брехати, красти гроші. Наші з чоловіком доводи й розмови не діяли ніяк.нам казав, все, більше не буде і далі робив що хотів. Я була у відчаю. Останнім доводом лишився ремінь. Розумію, що це не вихід і не подіє, тільки нашкодить. Я звернулася у нашу службу у справах дітей. Мені порадили “Конфіденс”. Веде нас психолог Ірина. Одразу після першої зустрічі я зрозуміла як бути з малим. Що говорити, як налагодити стосунки з дитиною. Про остаточні результати ще казати зарано, але вірю, що все буде добре. Дякую велике Конфіденс. Ви робите людей щасливими!!!