Лютий 2026
Дорогі Яна, Людмила,
від щирого серця дякую вам за те, що ви створюєте цей простір. За вашу присутність, терпіння, професійність і за те, що не боїтеся бути поруч. Ви не просто проводите зустрічі – ви даєте людям шанс знову повірити в себе. Дякую, що ви є.
Антон