Skip to main content

Лютий 2026

Доброго ранку. Днями завершився курс консультацій з психологом Ганною Кузьміною, що була призначена вами на мій запит. Хочу подякувати вашому проєкту та Ганні за допомогу та кваліфікований підхід до людей, що живуть в Україні в цей час. Це підтримка та допомога, що дає змогу знайти внутрішні сили та змісти в наших реаліях. Вдячна організаторам та учасникам- психологам за вашу добру благодійну справу❤️🫂