Марго
Дякую за чудовий проєкт! Особисто я отримала більше, ніж очікувала. Психологи Настя і Марина не просто знавці своєї справи, а й дуже приємні та відкриті люди з добрим серцем. Упродовж проєкту я дізнавалася цікаву та корисну інформацію, виконувала вправи для заспокоєння, а також постійно отримувала розуміння й підтримку, яких мені так не вистачало. Щиро дякую.