Відгуки
Березень 2026
Дуже грамотний спеціаліст,психолог,дитина займалась із задоволенням.І при діагнозі РДУГ результати видно.Дитина стала уважнішою.Дякуємо Аліса!!!Дуже жаль,що занять так мало.Хотілось би позайматися ще.
Березень 2026
Професіонал, допомагла краще розуміти власні почуття, емоції, поведінку, провіднику ребенка, звернути увагу на себе, з любов’ю. Легко і приємно пройшли консультації. Дякую, за підтримку.
Березень 2026
Дуже вдячна пані Марині за допомогу, підтримку, дуже було комфортно працювати, багато усього підказала. Рада знайомству з такою прекрасною та приємною психологинею. Дякую конфіденс, що даєте таку можливість
Березень 2026
Дуже радію, що потрапила саме до Вас, Ірино! Працюючи з Вами, можу впевнено сказати — це дуже цінний для мене досвід. Відчувається щира підтримка, уважність і включеність у мій процес. Особливо важливо, що Ви завжди на звʼязку — це додає відчуття безпеки й опори. Я знаю, що можу щось змінити — це найважливіше! Після зустрічі з Вами стає більше ясності, спокою і розуміння. Дуже вдячна за цей безпечний, теплий простір, який Ви створюєте для клієнта.
Лютий 2026
Доброго ранку. Днями завершився курс консультацій з психологом Ганною Кузьміною, що була призначена вами на мій запит. Хочу подякувати вашому проєкту та Ганні за допомогу та кваліфікований підхід до людей, що живуть в Україні в цей час. Це підтримка та допомога, що дає змогу знайти внутрішні сили та змісти в наших реаліях. Вдячна організаторам та учасникам- психологам за вашу добру благодійну справу❤️🫂
Лютий 2026
Дорогі Яна, Людмила,
від щирого серця дякую вам за те, що ви створюєте цей простір. За вашу присутність, терпіння, професійність і за те, що не боїтеся бути поруч. Ви не просто проводите зустрічі – ви даєте людям шанс знову повірити в себе. Дякую, що ви є.
Антон
Лютий 2026
Після 10 зустрічей з психологом Лілією відчуваю себе дуже добре, пропрацювала гостру травму та почуття провини, отримала інструменти для подальшої самостійної роботи. Цей проект повернув мені спокій та впевненість, радість від життя та допоміг краще розуміти себе та свої потреби. Щиро дякую за допомогу та підтримку!
Лютий 2026
Пройшла навчання за програмою «Тіло. Стабілізація. Ресурс» — отримала дуже цінний, глибокий досвід повернення до себе через тіло.
Заняття допомогли краще усвідомити, як тіло реагує на стрес, напругу та травматичний досвід, і водночас — як саме через тіло ми можемо знаходити стабілізацію й внутрішній ресурс. Практичні вправи були м’якими, безпечними й водночас дуже ефективними — їх легко інтегрувати як у власне життя, так і в роботу з дітьми, підлітками та дорослими.
Особливо цінним стало усвідомлення: ресурс — не десь «зовні», він уже є в тілі, у диханні, у простих відчуттях опори та присутності «тут і тепер». Тренінг дав не лише інструменти, а й стан — більше спокою, заземлення та внутрішньої стійкості.
Щиро дякую тренерам Людмилі Кунєвої та Ользі Сьомік за професійність, чуйність і безпечний простір. За глибину знань, практичність інструментів і дбайливе ставлення до кожного учасника.
Цей досвід став важливим кроком до відновлення ресурсу та внутрішньої стійкості.
Цінний досвід, який хочеться нести далі 🌱
Лютий 2026
Добрий вечір .Я би хотіла залишити відгук про свою співпрацю з спеціалістом Яною Калініченко.Нащі зустрічі проходили в дуже приємній комфортній атмосфері ,де мене чули.Після наших зустрічей я навчилася краще розуміти себе і справлятися з емоціями.Бажаю процвітання в карʼєрі і всього самого найкращого ❤️❤️❤️
Лютий 2026
Доброго дня. Хочу залишити відгук про проект. Я звернулася в дуже емоційно тяжкий для мене період. Моя донька, підліток, маючи тяжкий емоційний стан, відмовилася від навчання в будь-якій школі, спала кожен день до 13-15:00, казала, що не може навчатися. Була реальна загроза не отримати атестат за 9 клас. Я звернулася з запитом: не може чи не хоче навчатися?
Дуже вдячна за таку чудову команду спеціалістів, які допомогли вчасно розібратися в нашій ситуації.
Спочатку, Лікар Тетяна Кравець, дуже чітко вказала нам, які саме здати аналізи, а також, ми зробили ЕЕГ мозку і звернулися до гастроентеролога і невролога, почали працювати з психотерапевтом.
У дитини виявився дійсно високий інсулін, проблеми з травленням і астено-невротичний синдром. (ще записані до ендркринолога)
Дуже вдячна Тетяні Кравець за такий комплексний підхід, чесно я до цього роками ходила до нашого сімейного Педіатра і нам радили – більше гуляти на вулиці, і направляли до психіатра, який назначив сильні антидеприсанти. Ми ніяк не могли справитися з тяжкими емоціями з 12 років, найти взаєморозуміння між нами.
Окрема щира вдячність психотерапевту Яні Калініченко, яка пояснила особливості підліткової психіки, допомогла мені побачити мені мою дитину, як талановиту і творчу натуру прийняти і глибого зрозуміти її емоційність, більше любити її і не засуджувати. І , о диво, дитина почала змінювати свою поведінку на краще. Ні вона не перестала малювати собі яскраві макіяжі, бо вона так виражає себе,- просто мама баче це вже інакше, без критики.
Ваш проект відродив взаємини в нашій родині! Дуже Дякую що такі люди зустрілися на нашиму шляху!
Лютий 2026
Щиро дякую, моєму психологу Борисенко Людмилі, що допомогла мені в такий для мене період життя. Спілкування з нею було цікавим приємним та корисним, це однозначно було чудове рішення звернутися за допомогою.
Лютий 2026
Дякую психологу за підтримку й професійний підхід. На консультаціях було комфортно й безпечно. Рекомендую всім, хто в не простій ситуації зараз, щоб зрозуміти себе та свої емоції. Тут вам допоможуть однозначно.