Відгуки
Лютий 2026
Пані Тетяна надзвичайно приємна у спілкуванні. Зустрічі з нею правда очікуєш бо завжди пропонувала цікаві і нові методики у вирішені проблем . Докладно описувала і пояснювала про кожний крок під час консультації . Уважно вислуховувала. Завжди привітно вітала . Створювала атмосферу комфорту і затишку . І що зараз важлива я і важливо допомогти мені . Дякую їй !
Лютий 2026
Хочу подякувати двом тренеркам курсу “Робота з дітьми ОПП” за наймовірну щирість,професіоналізм та легку подачу матеріалу.Професіонали своєї справи.Незважаючи що тематика курсу складна проте через практичні розбори кецсів та практичні приклади трегерок матеріал засвоюється на раз два.Щиро дякую і чекаю на нові
Лютий 2026
Думаю,це найкращий психолог із 10+, консультації у яких я пройшла після втрати чоловіка. Дуже коректна, професійна, щиро намагається допомогти. Питання,які розбирали з нею, дійсно вирішилися. Її поради і техніки вже успішно використовую і маю результати.
Щиро дякую за цей проєкт і професіоналів у ньому
Лютий 2026
Психологиня порадила і допомогла звернутися до психіатра. Пощастило попасти до того, у якого я кілька років назад була на прийомі. Нагадала йому передісторію. Він все співставив і наполіг на обстеженні і консультаціях у певних лікарів. Я врешті решт послухався, пройшла обстеження, пролікувала виявлені проблеми і дійсно всі неприємні симптоми пройшли, вже трохи більше місяця,як все стабільно ок.
Дякую за таких уважних професіоналів у вашій команді.
Лютий 2026
Відвідала дві сесії та розібрала два запити, які гнітили мене
Супер задоволена роботою Юлії, дуже вдячна за такий проєкт
Це дійсно відчувається, як обійми🫶
Лютий 2026
вдячна за консультації, мені як для працюючої мами з двома дітьми, потрібна психологічна підтримка, щоб вислухали, підтримали, зрозуміли, дали рекомендації.. і ця програма як спасіння..дуже мені приємно було, що вона безкоштовна і не напрягало, де я маю взяти гроші для себе і підтримки в роботі з дітьми. дуже важливо такі програми для нас в цей час в Україні. Думаю, таких як я є багато, яким потрібна така підтримку. Вдячна пані Ользі, за приділений час і допомогу. Успіхів і зростання!
Лютий 2026
Ми провели 10 сесій.Було дуже приємно працювати з Ольгою.Я їй довірилася і змогла пройти шлях маленького,але зцілення себе.Коли я починала мій стан був дуже поганий. Ольга допомогла мені повернути радість до життя,навчила технікам,які допомагають заспокоїтися.Я щиро дякую Вам за цю можливість і допомогу!
Лютий 2026
За допомогою класичної когнітивного-поведінкової таблиці пані Аліна допомогла розібратися в моєму питанні, допомогла розібратися які переконання були надумані, які усвідомлені . Я розібралася де були мої помилки , вигадки, домисли і побачила , що не все так погано 😁. Після консультацій покращився настрій , бо зʼявилося розуміння події
Січень 2026
За час роботи з Мариною (2,5 місяці) я отримала значно більше, ніж очікувала. Ми працювали з моїм запитом про тривожність і повторювані сценарії у стосунках — зокрема вибір емоційно холодних партнерів. Процес був дуже бережним, глибоким і водночас структурованим. Нам вдалося «розкопати» важливі внутрішні причини моїх станів і реакцій, побачити зв’язки, які раніше були для мене неочевидними. Це дало відчутні результати: рівень тривожності став меншим, з’явилося більше спокою та усвідомленості у виборі людей поруч.
Особливо цінно для мене те, що я почала інакше дивитися на стосунки — помічати й приймати людей, які відрізняються від звичних для мене сценаріїв. Це для мене великий внутрішній зсув. Я дуже вдячна за цю роботу, підтримку і професіоналізм. Досвід був справді корисним і терапія мала реальний вплив на моє життя.
Дякую)
Січень 2026
Сподобалась робота з Яніною: емпатійна, структурна, чуйна і делікатна. Вміє ставити точні запитання та допомагає побачити причини й патерни без тиску. На сесіях відчувається підтримка і водночас рух уперед. . Після сесій стало більше ясності та спокою, з’явилися конкретні кроки, що робити далі.
Січень 2026
Мені дуже сподобались наші зустрічі оскільки я вважаю, що спілкування з Галиною мені допомогло поглянути на себе по іншому. Більше того, навіть через тиждень-два після останньої консультації відчуваю ефект нашої роботи. Я дуже вдячна Confidence за можливість отримати допомогу спеціалістів безкоштовно, це надзвичайно важливо і неймовірно корисно, часом життєво необхідно. Раджу Вас всім близьким людям. Щиро дякую!
Січень 2026
Спільна робота з Мариною стала для мене дуже підтримувальною та корисною. Марина щедро ділилася практиками, спостереженнями й власними міркуваннями, при цьому жодна з ідей не подавалася як беззаперечна істина — скоріше як гіпотеза, відкрита до перевірки й сумнівів. До моїх запитань і сумнівів завжди ставилися з увагою та готовністю досліджувати мої думки разом зі мною. Вона ставила багато точних і важливих запитань, ми детально обговорювали мої відповіді та рефлексували над ними. Я звернулася із запитом щодо надмірної тривоги та проблем зі сном і вже після 10-тижневої спільної роботи почуваюся значно краще. Загалом, я щиро вдячна за цей досвід і без вагань рекомендувала б як Confidence, так і спеціаліста.