Анонімно
Дякую психологу Яні Калініченко за чудово організовані зустрічі. Дуже звикла до відвідувань батьківських клубів, тому хотіла б продовжити зустрічі в схожому форматі. Матеріал був добре адаптований для нас, батьків, не перенасичений термінами. На заняттях відпочивала та паралельно отримувала нові знання.