Skip to main content

Анонімно

Щиро вдячна психологині Ользі. На заняття я біжу, бо мені дуже подобається. Хочу мати можливість ходити й на інші теми. Час пролітав непомітно швидко. Дякую, що давали вичерпні відповіді по питаннях! Заняття залишили приємні спогади, я дуже задоволена! ❤️❤️❤️