Автор: admin-confidence
Оксана
Анастасіє, добрий вечір! Дякую за вебінар, з нетерпінням чекаю продовження🙏
Дякую, що простими словами Ви доносите “болі” наших дітей і нас, батьків. Дякую, що є спеціалісти такого високого рівня. Особливо дякую за один із Ваших талантів: говорити важливі речі й попадати прямо в сердце❤️
Віра
Дякую. Я дуже вдячна пані Людмилі. Це реально допомагає. Єдине про що я жалію, що не звернулася раніше. Я завжди була сторонницею психічного здоров’я і роботи з фахівцями. Зараз переконалася персонально, що ніякі душевні розмови з друзями не є заміною професійної допомоги.
Ольга
Сьогодні я “відпустила” свою психотерапевтку 🫣 Це для мене дуже важливий крок. В нове самостійне життя ❤️🩹
Ці пів року були дуже складними… Озираючись назад я дивуюся, яке дивне відчуття часу: ніби одночасно пройшла ціла Вічність, а з іншого – вона промайнула, мов одна мить. Якби не якісь певні подієві маркери, я би не могла згадати, коли було те чи інше…
Проте мені пощастило, бо зі мною весь цей час була пані Людмила @Людмила Борисенко (вона не тегається, нажаль)
Це був надзвичайно цінний досвід, коли можна було бути собою і говорити про все на світі. А головне – отримувати важливі поради та підтримку. Я за ці кілька місяців “виросла” і зрозуміла багато чого… Навчилася давати раду своїм емоціям, стабілізувати себе в критичних ситуаціях (треба тренуватися насправді постійно)… Я чекала наших зустрічей з нетерпінням, хоча іноді забувала, чи було мені якесь домашнє завдання 🫣 Зрозуміла, що все треба записувати. “Краще тупий олівець, ніж гостра пам’ять” – так завжди казав Олег. А ще, тепер я не боятимуся психологів. Мабуть. Хоча і не кожен буде “твоїм”. Мені пощастило, що я обрала інтуїтивно саме пані Людмилу) З нею було комфортно.
Тож життя триває і вчуся його жити по-новому.
Щиро вдячна ГО “Центр психологічної допомоги “Конфіденс” за їхню працю, психологічну підтримку всіх, хто зараз цього так потребує 🙏❤️🩹
Романа
Вітаю.
Хочу поділитись враженням від роботи Марини Сльот. Перший раз я звернулася до неї за допомогою у березні 2022 року. Тоді я була за кордоном і війну в Україні сприймала через телевізор, месенжери та свою фантазію. (Чоловік, мама та дочка залишалися у Києві). Події представлялися найжахливіші. Я перестала спати і цілодобово читала новини. Загострилися усі хронічні захворювання та з’явилися нові. Мене нічого не цікавило, окрім новин. Я довела себе до такого стану, що при звучанні гімну починала плакати. Марина провела зі мною два сеанси, і я відчула велике полегшення. Я могла спати.
Вдруге я звернулася до Марини за допомогою, коли повернулася до Києва у травні 2023 року. Тоді в мене почалися усілякі страхи. Обстрілів та тривог у травні в Києві було багато. Я дуже їх боялася. Марина і зараз мені дуже допомогла. Відповідаючи на її запитання, дісталися подій дитинства, які все життя впливали на моє сприйняття світу.
Сказати, що я перестала боятися тривог, не можна, але немає паніки. І ночами я сплю (коли немає тривоги)… і вдома в сім’ї стало спокійніше, добріше. Дякую вашій організації, що допомагаєте психологічно. Без допомоги Марини хто знає, куди б завели мене мої думки.
Лариса
Я харків’янка і вперше звернулася по психологічну допомогу, через важкий емоційний стан. Знайшла цей ресурс, просто погугливши психологічну підтримку. Через телеграм призначили консультацію. Це моє перше спілкування з психологом, тому я дуже хвилювалася, як за короткий термін можна прояснити всі причини того, що відбувається. Зі мною працювала Людмила Борисенко. І я у захваті від консультації. Бо ми за короткий час дуже багато чого змогли обговорити. В мені допомогли структурувати весь той шар складних емоцій і дати конкретній ситуації схему за якою можна працювати. І це все тільки перша консультація. Пані Людмила викликала в мене довіру, хоча я сумнівалася, що зможу довіритися сторонній людині відразу. Дякую!
Галина
Щиро вдячні організації Confidence за можливість отримувати психологічну підтримку. Наразі моя донька проходить комплекс занять із психологинею пані Юлією. Пані Юлія у комфортному форматі вибудовує заняття, влучно реагує на наші запити, гнучка у співпраці. Донечка задоволена, заняття допомагають долати тривожність, невпевненість, страхи. …корегуються мотиваційні орієнтири.
Катерина
Хочу подякувати “Конфіденс” за надану мені психологічну підтримку. Я мама двох усиновлених холпчиків 11 і 10 років. Молодший почав багато брехати, красти гроші. Наші з чоловіком доводи й розмови не діяли ніяк.нам казав, все, більше не буде і далі робив що хотів. Я була у відчаю. Останнім доводом лишився ремінь. Розумію, що це не вихід і не подіє, тільки нашкодить. Я звернулася у нашу службу у справах дітей. Мені порадили “Конфіденс”. Веде нас психолог Ірина. Одразу після першої зустрічі я зрозуміла як бути з малим. Що говорити, як налагодити стосунки з дитиною. Про остаточні результати ще казати зарано, але вірю, що все буде добре. Дякую велике Конфіденс. Ви робите людей щасливими!!!
Орися
Хочу подякувати центру психологічної допомоги “Конфіденс” та психологу Анастасії Швець, яка працювала зі мною і надавала довготривалу психологічну підтримку. Я звернулася у непростий час на першому році життя своєї першої дитини, оскільки турботи і стреси, а також непрості стосунки в сім’ї суттєво похитнули мій моральний стан. Анастасія допомогла навчитися справлятися з емоційною напругою, звертати увагу на час для себе та відпочинку, як запорука ресурсного стану, і взагалі повірити у себе в морі критики молодої мами. Крім того ми працювали над міжособистісними стосунками в сім’ї, що допомогло мені усвідомити власні межі, що робить мене сильною, а що слабкою. Дякую за співпрацю з чудовим спеціалістом Анастасією Швець.
Наталка
Особлива подяка Марині Сльот! Так професійно, спокійно вивела мене з такого страшного тривожного стану. Все так легко і просто, а я довела себе до нервових зривів.
Щире і велике ДЯКУЮ!
Всім вам, бажаю здоров’я, успіхів і процвітання!
Іванна
Добрий день! Хочу залишити відгук про терапію з вами мого сина Ярослава.
За час терапії він навчився справлятися з нападами злості та агресії , навчився вибудовувати і розуміти власні кордони, справлятися та керувати своїми емоціями. Дякую вам за дієві поради.